top of page

Marek Sulanowski - terapeuta uzależnień

Terapeuta uzależnień i pedagog społeczny. Absolwent Szkoły Pracowników Służb Społecznych w Katowicach. Uzyskał dyplom ze specjalizacji Praca Socjalna.

Prowadzi terapię uzależnień opartą na poznawczo – behawioralnym rozumieniu człowieka. Ukończył Specjalistyczne Szkolenie w Dziedzinie Terapii i Rehabilitacji Uzależnień Narkotyków w Katowicach. Swoje kwalifikacje podnosi uczestnicząc w całościowym szkoleniu w zakresie profesjonalnej terapii w Krajowym Biurze ds. Przeciwdziałania Narkomanii w Warszawie.

Od ponad 10 lat pracuje z osobami mającymi trudności z używkami, obecnie w Ośrodku Pomocy Psychologicznej Profilaktyki i Leczenia Uzależnień „Mens Sana” w Tychach. Prowadzi zarówno terapię indywidualną, jak i grupową. Współprowadzi terapię uzależnień w Oddziale Dziennym dla osób uzależnionych od alkoholu, hazardu oraz narkotyków, grupę zapobiegania nawrotom choroby, grupę dla osób uzależnionych od narkotyków oraz grupę motywacyjną. Pracuje także z młodzieżą mającą trudności z używkami oraz ich rodzinami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekomendacje
  •  
  •  
abczdrowie
bottom of page