top of page
Joanna Zimała - pedagog, specjalista terapii uzależnień w trakcie certyfikacji

OPINIE PACJENTÓW:

Z wykształcenia mgr terapii pedagogicznej

z pedagogiką specjalną, oligofrenopedagog oraz doradca zawodowy, jestem w trakcie specjalistycznego szkolenia w dziedzinie terapii

i rehabilitacji uzależnienia od narkotyków. 

Na co dzień pracuję w szkole, gdzie zajmuję się m.in. pomocą rodzicom w zakresie rozwiązywania trudności wychowawczych z dziećmi i młodzieżą, motywuję do nauki, pomagam w przezwyciężaniu trudności osobistych młodych ludzi związanych

z okresem dorastania, pomagam w podejmowaniu decyzji związanych z wyborem ścieżki kształcenia. Część mojej zawodowej aktywności stanowi również profilaktyka uzależnień, w ramach której pracuję z młodzieżą podczas spotkań indywidualnych, jak również prowadzę grupowe zajęcia profilaktyczne.

 

Prywatnie jestem mamą nastolatki co determinuje mnie w działaniu a zarazem stanowi jego inspirację.

 

tel.  731-100-774

 

Rekomendacje:
  •  
  •  

anita 

"Pani terapeutka ma dar rozmowy z klientem i przenikliwość godną mistrza. Umie nazywać sprawy po imieniu. Życzliwa i pogodna. Polecam!"

 

Marcin 

 

"Chodzę do Pani Zimały od kilku miesięcy. Gdy do niej trafiłem miałem ciągi alkoholowe i stany depresyjne. Teraz czuję się już o wiele lepiej i widzę że wszystko idzie w dobrym kierunku. Wiem że mam jeszcze długą drogę przed sobą ale Pani Joanna nie pozwoli mi zabłądzić :) Dziękuję Pani Joanno."

 

Stanisław 

 

"Dzień dobry. Byłem u Pani Asi na wizycie. Bardzo dobrze mi się rozmawiało. Zrozumiałem przyczyny moich problemów. Umówiłem się na następne spotkanie. Polecam Panią Asie"

 

Iwona

 

"Witam. Pani Asia jest rewelacyjną terapeutką. Przez całe lata potrafiłam sobie od tłumaczyć, że palenie marihuany nie jest moim problemem. Myślałam, że potrafię skończyć kiedy tylko będę chciała. Pani terapeutka już na trzecim spotkaniu otworzyła mi oczy. Zobaczyłam ile tracę przez palenie i podjęłam decyzję o jego ograniczeniu a coraz bardziej myślę o tym, żeby z tym skończyć. Wiem, że przy pomoc Pani Asi jest to możliwe. Szczerze polecam Panią Asię."

 

Ewa

 

"Decydujac sie na terapie nie wierzylam w to ze zmieni ona cos w moim zyciu. Jednak sposob w jaki pani terapeuta mnie przeprowadzila okazal sie nadzwyczaj skuteczny. Bylam osoba bardzo zestresowana, pelna lekow i niepokoju. Balam sie kazdego kolejnego dnia, brakowalo mi sensu zycia. Juz pierwsze kilka minut rozmowy z Pania Joanna dalo mi poczucie wewnetrznego spokoju. Wychodzac z pierwszego spotkania, czulam ze to osoba ktorej moge bezwzglednie zaufac i czulam jakas ulge, bylo mi prosciej, lzej. Kolejne nasze spotkania poglebialy to uczucie. Pani Joanna nauczyla mnie jak radzic sobie ze stresem, strachem, jak sie uspokoic. Dala mi wiare w siebie. Stalam sie pewna siebie i odwazna. Jestem jej bardzo wdzieczna za profesjonalizm i pomoc oraz zaangazowanie. Dziekuje za nowe skrzydla ktore mi doprawila :)"

 

 

 

 

bottom of page