top of page
Joanna Dębska-Biernat - psychoterapeuta, psycholog

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny, członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Kierownik ośrodka Strefa Zmiany.


Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Śląskim oraz 4-letnią Szkołę Psychoterapeutyczną w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Posiada wykształcenie i doświadczenie w psychoterapii dorosłych oraz dzieci i młodzieży. Ukończyła szkolenia z zakresu interwencji kryzysowej, Racjonalnej Terapii Zachowania, terapii par, psychoterapii psychodynamicznej dzieci oraz 2-letnie studium socjoterapii i psychoterapii młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.


Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie stażu klinicznego na dziennym oddziale psychiatrycznym w Siemianowicach Śląskich, pracując w Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Jastrzębiu Zdroju, Domu Pomocy Społecznej dla osób przewlekle chorych psychicznie w Mysłowicach, Punkcie Interwencji Kryzysowej w Rybniku oraz w poradni zdrowia psychicznego w Mysłowicach, a także w prywatnych gabinetach psychoterapeutycznych.


Podlega stałej superwizji w Śląskim Ośrodku Psychoterapii Psychodynamicznej.

telefony: 507 247 784, 796 575 431

e-mail: joannabiernat.psycholog@gmail.com

Rekomendacje
  •  
  •  
  •  
 
 

OPINIE PACJENTÓW

Marta 

 

"Dzien dobry. Chcialam pani podziekowac za spotkanie. Nie przypuszczalam ze rozmowa mozna tyle zdzialac. Na spotkanie namowila mnie rodzina I szlam na nie bez wiekszego entuzjazmu , teraz wiem ze to byl blad. Moge Pania polecic wszystkim, ktorzy potrzebuja pomocy."

 

Wiktoria 

 

"Zdecydowanie polecam Panią Joannę Dębską. Wie co robi, ma profesjonalne podejście i ogromną wiedzę. Dla mnie to jest najważniejsze. Wzbudza sympatię już po pierwszym spotkaniu."

 

 

bottom of page